Okazje.info
Pobieranie danych...
0
Akumulatory Banner - dostawca oryginalnych produktów

Akumulatory BANNER w ofercie sklepu MOTOFANSprawny akumulator jest tylko jednym z elementów szybkiego uruchomienia samochodu. Firma BANNER dostarcza akumulatory, które w połączeniu ze sprawnym układem rozruchu dają najwyższa gwarancję niezawodności.

 

Firma BANNER powstała w 1937r. w Austrii i jest jedynym producentem akumulatorów w tym kraju. Najwyższej jakości produkty oferowane i rozpoznawalne od dalekiej i mroźnej północy do gorących piasków Afryki spełniają największe oczekiwania użytkowników samochodów i maszyn. Rocznie sprzedawanych jest prawie 4 mln akumulatorów z czego 25% to dostawy na pierwszy montaż jako oryginalne wyposażenie samochodu. Firma Banner jest dostwacą baterii do takich fabryk jak Aston Martin - GB, Audi - D, BMW - D, Bomag - D, Caterpillar - B, Jungheinrich - D, Kässbohrer - D, Knaus Tabbert - D, Liebherr - A, D, Mercedes - D, Mitsubishi - NL, Porsche - D, Rammax - D, Volvo - B, VW - D, SK. 

 

Wieloletnie doświadczenie to również własne patenty. To własnie innowacyjność dała możliwość współpracy ze światowymi producentami samochodów i maszyn, a są to:

 

  • AccuSafe: opatentowana ochrona przed wylaniem się elektrolitu, gwarantuje absolutne bezpieczeństwo
     
  • Podwójna obudowa Double Top: 100% zabezpieczenia przed wylaniem się elektrolitu, bezproblemowe przejście przez testy przewrócenia akumulatora, ulepszona ochrona przed zapłonem wstecznym oraz ESD (ochrona przed wyładowaniem elektrostatycznym)
     
  • Zamknięcie zaworu AGM**: zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo eksploatacji, zawór bezpieczeństwa otwiera się tylko na wypadek silnego przeładowania akumulatora (na zewnątrz przedostaje się tylko wodór i tlen)

Akumulatory Banner

Akumulatory Banner
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.