Okazje.info
Pobieranie danych...
0

Donaldson

Filtry DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN

Filtry powietrza DONALDSON w sklepie MOTOFAN Filtry oleju DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN Filtry paliwa DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN
     
Filtry hydrauliczne DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN    

Donaldson to wiodący ogólnoświatowy dostawca systemów filtracyjnych i części zamiennych.

Obsługujemy klientów w sektorze przemysłowym oraz w dziedzinie silników wysokoprężnych, włączając w to oczyszczanie powietrza w obiektach przemysłowych, oczyszczanie sprężonego powietrza i gazu, usuwanie spalin i pyłów, wytwarzanie energii elektrycznej, filtrację stacji dysków oraz urządzenia wielkogabarytowe i ciężarówki. 

 

Oferta filtrów DONALDSON to jedna z największych na świecie propozycji wyboru produktów filtracyjnych dla każdego.

W zakresie filtracji stosowanej w rolnictwie firma DONALDSON ma wiele do zaproponowania. Każdy rolnik znajdzie filtry do swojego ciągnika, kombajny czy sieczkarni oraz do innych maszyn. Oprócz filtrów DONALDSON oferuje również systemy wydechowe, obudowy, separatory. W zakresie branży budowlanej filtry DONALDSON stosowane w maszynch budolwanych, sprzęcie ciężkim, kopalniach itp. firma DONALDSON oferuje pełną gamę filtrów. Od filtrów powietrza DONALDSON, filtrów oleju DONALDSON, filtrów paliwa DONALDSON, filtrów hydraulicznych DONALDSON po specjalistyczne obudowy i systemy. W tym segmencie filtry DONALDSON stosowane są w koparkach, ładowarkach, zyadgoyc walcach, wozidłach i wiele innych. Następną branżą jest segemnt energetyczny, gdzie filtry DONALDSON spotkać możemy w turbinach gazowych i wiatrowych, w maszych wydobywczych ropy i gazu.

Donaldson

Donaldson
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.