Okazje.info
Pobieranie danych...
0

Donaldson - Oferta produktowa

Filtry do każdej części każdego pojazdu


Filtry Donaldson powietrza, oleju, paliwa i filtry hydrauliczne wpływają na zmniejszenie czas przestojów, obniżenie kosztów eksploatacyjnych i utrzymanie maszyn i sprzętu w bezawaryjnej pracy. W najgorszych warunkach, musisz mieć najlepszą ochronę. Musisz mieć Donaldson.

Filtracja hydrauliczna

 
Donaldson oferuje kompletne rozwiązaniahydrauliczne mające zastosowanie w hydraulice wysokociśnieniowej, średnio- i niskociśnieniowej. Zadaniem tych rozwiązań jest ochrona kosztownych elementów hydraulicznych.

Filtry hydrauliczne Donaldson Duramax® - Najlepiej oceniane filtry średniociśnieniowe są dostępne dla każdego.  Stały się standardem w branży oferując ciśnienie robocze na poziomio 500 psi. 
Filtry hydrauliczne DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN

 

Filtry powietrza DONALDSON PowerCore w ofercie sklepu MOTOFAN

Filtry powietrza i obudowy DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN

Filtracja powietrza


Filtry powietrza Donaldson są wyposażone w media filtracyjne przeznaczone specjalnie do wyłapywania
zanieczyszczeń takich jak brud, kurz i sadza przed ich szkodliwym wpływem na działanie silnika i jego elementów. Nasza pełna linia systemów wlotu powietrza, zamienność różnych części i akcesoriów w różnych stylach, rozmiarach materiały, są po to aby spełnić wszelkie zastosowanie w rolnictwie i przemyśle.

Technika filtracji Donaldson Powercore® zapewnia lepszą ochronę silnika eliminując nierównomierność rozłożenia medium filtracyjnego, kurczenie lub jego zbijanie. Powietrze przelatując przez filtr Donaldson Powercore® jest filtrowane przez karbowaną strukturę medium w kształcie "plastra miodu".  Taka budowa pozwala na większą efektywność filtracji oraz oszczędność miejsca pod maską silnika. 
 
Z milionów sprzedanych sztuk przez ponad 10 lat możesz być pewny, że Twój sprzęt ciężki, czy ciągnik czy koparka, jest doskonale zabezpieczony przez system Powercore®.
 
Seria Donaldson RFN, FKB i FPG zapewniają niezawodną i dwustopniową filtrację. 

 

Filtracja oleju


Filtry oleju Donaldson służą do przechwytywania zużytych cząstek metali, sadzy i innych zanieczyszczeń w oleju silnikowym, które mogą spowodować uszkodzenie silnika i jego elementów. Seria filtrów oleju Donaldson Endurance z medium filtracyjnym Synteq wpływają na wydłużenie interwałów serwisowych.

Filtry oleju DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN

 

 

Filtry paliwa DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFAN

Filtracja paliwa


Dostarczanie paliwa do silnika poprzez filtry paliwa Donaldson zapobiega przedwczesnemu zużyciu wtryskiwaczy i pompy paliwa. Stosowanie filtrów paliwa Donaldson gwarantuje czyste paliwo, a stosowanie separatorów wody serii Twist & Drain  sprawia, że odprowadzania wody z filtra jest łatwe i mniej brudne.

 


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.