Okazje.info
Pobieranie danych...
0

FILTRON

Filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju, filtry kabinowe FILTRON w ofercie sklepu MOTOFAN. Polecamy również szeroki wybór filtrów MANN FILTER, WIX FILTERS, BALDWIN, DONALDSON, SF-FILTER, MAHLE.

Filtry powietrza w ofercie sklepu MOTOFAN. Filtry oleju FILTRON w ofercie sklepu MOTOFAN.
Filtry paliwa w ofercie sklepu MOTOFAN. Filtry kabinowe, przeciwpyłkowe w ofercie MOTOFAN.

 

 

 

Firma WIX-FILTRON powstała w 1997r. ale jej korzenie sięgają znacznie dalej do roku 1982, w którym to FILTRON założony przez Pana Piotra Giermaziaka rozpoczął produkcję filtrów. Obecnie polsko-amerykańska spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych. Dynamiczny rozwój sprawił, że WIX-FILTRON dzisiaj jest firmą o światowym zasięgu działania i liczącym sie graczem rynku filtracyjnego na świecie. Ponad połowa wyrobów eksportowana jest m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Rosji, Grecji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Bułgarii, Czech, na Ukrainę, Węgry oraz do Ameryki i Afryki.

 

Oferta handlowa WIX-FILTRON to prawie 3000 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego. Firma jest dostawcą filtrów do takich potentatów motoryzacyjnych jak: Volkswagen, General Motors, Ford, Land Rover, Jaguar, Mercedes-Benz, Saab, Lotus, Harley&Davidson, Suzuki, Aston Martin.

 

Filtry powietrza FILTRON to oferta skierowana do każdego użytkownika samochodu. Ze względu na konstrukcję mamy do wyboru filtry powietrza okrągłe i panelowe (prostokątne). Filtry oleju FILTRON to bardzo szeroki wybór produktów spośród kilku grup produktowych. Wkłady filtrów oleju FILTRON czy puszkowe filtry oleju FILTRON w zależności od pojazdu możemy stosować jako wysokiej klasy produkty poparte światowymi normami jakości. Kolejną grupą filtrów FILTRON w ofercie są filtry paliwa FILTRON, które mają za zadanie dbać o nasz układ paliwowy i wtryskowy. W walce z alergenami, drobnoustrojami, pleśniami i grzybami oraz ze smogiem w naszym pojazdach odpowiedzialne są filtry kabinowe, przeciwpyłkowe FILTRON.

 

Filtry marki FILTRON przeznaczone na rynek części zamiennych są produkowane dokładnie według tych samych standardów co dostarczane do producentów samochodów. Od 2016 roku WIX-FILTRON należy do grupu MANN-HUMMEL i nazywa się MANN HUMMEL Filtration Techonology Poland Sp. z o. o.

FILTRON

FILTRON
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.