Okazje.info
Pobieranie danych...
0
Filtry hydrauliczne

Hydraulika to bardzo szeroka gałąź przemysłu, gdzie niezbędne jest stosowanie filtracji oleju hydraulicznego. Od jakości zastosowanych filtrów i ich parametrów zależy wydajność i sprawność maszyn i urządzeń oraz systemów hydraulicznych. 

Filtry hydrauliczne w ofercie sklepu MOTOFAN. Polecamy filtry hydrauliczne WIX FILTERS, MANN FILTER, SF-FILTER, DONALDSON, BALDWIN, HYDAC, ZINGA, PALL

Regularne wymiany olejów hydraulicznych wraz z filtrami gwarantuje bezawaryjną pracę i niezawodność w potrzebie każdej maszyny. W maszynach budowlanych czy rolniczych dbanie o układ hydrauliczny to brak przestojów i wymian różnych elementów, na które mają wpływ czysty olej. W przemyśle bezawaryjna praca układu hydraulicznego w systemie ciągu produkcyjnego to niskie koszty wytwarzania i zysk dla właściciela. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta, wymieniać olej hydrauliczny i filtry. Nigdy nie należy wymieniać tylko jednego elementu, czyli albo oleju hydraulicznego albo filtra. Zawsze wymieniamy i jedno i drugie. Żaden filtr po określonej illości godzin pracy nigdy nie będzie tak sprawny jak nowy, a ponownie założony może doprowadzić do uszkodzenia wrażliwych elementów systemu hydraulicznego.

 

Jakie filtry hydrauliczne należy montować?

Aby uniknąć przykrych konsekwencji nigdy nie należy montować filtrów hydraulicznych niewiadomego pochodzenia. Kupujmy zawsze filtry hydrauliczne pochodzące z oficjalnej dystrybucji, znanych i cenionych producentów. Tylko takie postępowanie daje nam gwarancje na używane produkty i pomoc techniczną doradców. Bardzo często decyzje o kupnie "niewiadomych" filtrów podyktowane sa kosztami zakupu. Jednak najczęściej te tanie filtry są konstrukcyjnie i technologicznie inne niż te, które powinny być zamontowane katalogowo. W ofercie sklepu MOTOFAN jest tak duży wybór produktów, że każdy klient znajdzie odpowiedni filtr hydrauliczny. Możemy zaoferować filtry hydrauliczne takich producentów jak WIX FILTERS, BALDWIN, DONALDSON, SF-FILTER, MANN FILTER, MAHLE, JURA HIFI oraz HYDAC, PALL, INTERNORMEN, PARKER i wiele innych.


Filtry hydrauliczne Kategorie

[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.