Okazje.info
Pobieranie danych...
0
BALDWIN Filtry oleju

BALDWIN Filters - Filtry oleju to czysty olej, który jest niezbędny

Czysty olej ma kluczowe znaczenie dla pracy silnika w najtrudniejszych warunkach. Wraz ze wzrostem okresów między wymianami oleju, Baldwin opracował technologię High Velocity Dual-Flow, aby zapewnić maksymalną filtrację, aby sprostać dzisiejszym wymaganiom współczesnych silników i układów smarowania. High Velocity Dual-Flow jest projektem lepszym od standardowego filtra pełnego przepływu. Charakteryzuje sie tym, że większa część oleju przepływa przez element wysokiej wydajności, usuwając więcej drobnych zanieczyszczeń.
 

 

Filtry oleju BALDWIN w ofercie sklepu MOTOFAN

Ochrona Heavy-Duty

Lepsze, mocniejsze silniki i nowe standardy emisji spalin miały znaczący wpływ na rozwój olejów i filtrów oleju. Ponieważ producenci w dalszym ciągu rozwijają coraz bardziej wyrafinowane silniki, nowe klasyfikacje olejów będą nadal opracowywane. Te nowe oleje odgrywają istotną rolę w ochronie silników przez zmniejszenie tarcia i zużycie, chłodzenie części silnika, uszczelniania komory spalania i zapobieganie korozji. Filtry oleju również odgrywają kluczową rolę w ochronie silników poprzez usunięcie szkodliwych zanieczyszczeń z olej, które mozna wykonac na dwa sposoby:
  • Niektóre cząstki przylegają do materiału filtracyjnego podczas przepływu oleju przez filtr. Cząstki te osadzają się na porach materiałów filtracyjnych i nie przenikają dalej.
  • Inne cząstki są uwięzione w medium filtracyjnego przez ciśnienie oleju, przepływającego przez filtr.
     
Firma BALDWIN FILTERS od ponad 70 lat produkuje filtry oleju. Z ponad 700 typów filtrów oleju w większości dla do zastosowań ciężkich, Baldwin Filters ma zasięg i jakość jakiej żądasz. Na rynku filtry oleju BALDWIN konkurują z takim producentami jak WIX FILTERS, DONALDSON, SF-FILTER, JURA HIFI, HENGST, MAHLE, FIAAM.

Filtry oleju BALDWIN

Filtry oleju BALDWIN
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.