Okazje.info
Pobieranie danych...
0
WIX FILTERS Filtry oleju
Filtry oleju WIX FILTERS w ofercie sklepu MOTOFAN                              

Firma WIX FILTERS, która jest pionierem w produkcji puszkowych filtrów oleju typu spin-on, oferuje szeroką gamę filtrów olejowych stosowanych w każdej dziedzinie przemysłu i motoryzacji. Użytkownicy samochodów, maszyn budowlanych i rolniczych mogą znaleźć odpowiedni produkt dla swojego zastosowania i mają pewność, że kupują filtry od lidera filtracji.

Od powstania w 1939 roku WIX FILTERS oferuje znakomite filtry oleju mające zastosowanie w samochodach amerykańskich i japońskich z rynku amerykańskiego, ciągnikach, kombajnach, sieczkarniach, koparkach, ładowarkach, wozidłach, samochodach ciężarowych i wiele innych. Firma MOTOFAN, jako dystrybutor filtrów oleju WIX FILTERS może zaoferować największy wybór filtrów oleju do samochodów amerykańskich, classic car, maszyn i urządzeń.

 

"My kochamy silniki" - to zobowiązuje

Filtry oleju WIX FILTERS spełniają najbardziej rygorystyczne normy, zapeniając maksymalną ochronę silnika przed uszkodzeniami. Spośród puszkowych filtrów oleju możemy wyróżnić dwie linie produktów, które różniąc się między sobą w zastosowanych technologiach są przeznaczone do tych samych zastosowań. Jedną z nich jest standardowa linia produktów, która obejmuje filtry oleju puszkowe wykonane zgodnie z wymaganiami producentów pojazdów. Zastosowane w nich materiały filtracyjne pozwalają na swobodne użytkowanie pojazdu miedzy wymianami, które nie powinny przekraczać 12 000 km przebiegu. Jeżeli jednak stosujemy wysokiej jakości oleje syntetyczne przystosowane do wydłużonych przebiegów WIX FILTERS zaleca stosowanie odpowiednich filtrów puszkowych, których wkład filtracyjny wykonany jest z włókna sytetycznego, znacznie podnoszącym parametry filtra. Wszystkie filtry oleju WIX FILTERS przeznaczone do wydłużonych przebiegów, wysilonej pracy w trudnych warunkach oprócz numeracji filtra posiadają dodatkowo zakończenie XP, np. 51085 to standardowy filtr oleju a filtr o numerze 51085XP to produkt z syntetycznym wkładem.

Największymi konkurentami WIX FILTERS na rynku filtrów olejowych są firmy BALDWIN, DONALDSON, SF-FILTER, MANN FILTER, MAHLE, JURA HIFI


Filtry oleju WIX FILTERS USA

Filtry oleju WIX FILTERS USA
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.