Okazje.info
Pobieranie danych...
0
DONALDSON Filtry powietrza

Filtr powietrza DONALDSON w ofercie sklepu MOTOFANW każdej maszynie budowlanej i rolniczej, w lotnictwie i przemyśle morskim, w każdej gałęzi przemysłu niezbędne sa filtry powietrza

Na drodze lub w terenie, we wszystkich rodzajach środowiska, technologia filtracji powietrza DONALDSON chroni Twój silnik, zapewnia dłuższą żywotność filtra i daje pewność, że pochodzi od lidera w tej branży. Donaldson jest pionierem rozwoju i bierze udział w  prawie każdym ważnym postępie w filtrach powietrza do ciężkich silników od ponad 100 lat. Możemy ustawić standard wydajności filtracji. 
 
Marka DONALDSON to marka oryginalnych filtrów na pierwsze wyposażenie dla ciężkich pojazdów. Innowacyjne rozwiązania jak technologia PowerCore™  – wystarczająco elastyczne, aby użyć w małych wymiarowo przegrodach silnikowych z taką samą wydajnością jak filtr standardowy, technologia Ultra-Web® nanofiber zapewniającą dłuższą żywotność filtra i lepszą ochronę silnika, dają nam gwarnację dobrego wyboru i długiego, bezawaryjnego używania naszych pojazdów i maszyn. 
 
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu DONALDSON rozpoczął produkcję filtrów powietrza w wersji ENDURANCE™ , która charakteryzuje się utrzymywaniem idealnych odległości między poszczególnymi plisami. Donaldson to producent filtrów powietrza dla samochodów lekkich, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz przemysłu.
 
Konkurencja na rynku filtrów powietrza jest bardzo duża, ale tylko najlepsi sa względem siebie konkurentami. Filtry powietrza DONALDSON konkurują na rynku maszyn rolniczych i budowlanych, samochodów ciężarowych z takimi firmami jak WIX FILTERS, BALDWIN, SF-FILTER, MANN FILTER, MAHLE, HiFi

Filtry powietrza DONALDSON

Filtry powietrza DONALDSON
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.