Okazje.info
Pobieranie danych...
0
HENGST - Filtry powietrza

Filtry powietrza HENGST w ofercie sklepu MOTOFANOd wielu lat firma HENGST jest renomowanym dostawcą na rynku części oryginalnych. Również filtry powietrza HENGST cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników.

Najważniejszymi filtrami w silnikach benzynowych i diesla są filtry powietrza. Spowodowane to jest tym, że filtry powietrza oczyszczając powietrze w mieszance paliwowej mają największy wpływ na wychwytywanie zanieczyszczeń, co wydatnie wpływa na działanie silnika.
 
Filtry powietrza HENGST mają specjalny papier, tłoczenie, które zapewnia maksymalną stabilność i zapobiega zatykaniu filtrów. Bibuła filtracyjna jest wysokiej jakości co wpływa na stabilnośc i odpornośc na rozdarcie nawet w warunkach wilgotnej pogodzie. Dodatkowo jest przede wszystkim trudnopalna i zapobiega pożarom silnika. Nasze filtry powietrza mają idealne dopasowanie, wysokie bezpieczeństwo funkcjonalne, 100% szczelność, szybką i łatwą instalację. Przez wykorzystanie w dynamicznych silnikach gwarantują stabilną pracę silnika.
 
Podobnie jak inni producenci filtrów powietrza HENGST oferuje filtry zgodne z wymaganiami producentów samochodów a niejednokrotnie przekraczając te wymagania. Największymi konkurentami filtrów powietrza HENGST są filtry powietrza FILTRON, MANN FILTER, WIX FILTERS, MAHLE.
 

Obudowy filtrów powietrza HENGST

Firma HENGST jest również dostawcą na rynek części oryginalnych zaawansowanych obudów filtrów powietrza, które szczególnie często spotykane są w rozwiązaniach układów dolotowych w samochodach ciężarowych.


Filtry powietrza HENGST

Filtry powietrza HENGST
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.