Okazje.info
Pobieranie danych...
0
MANN FILTER - Filtry powietrza

Filtry powietrza MANN FILTER w ofercie sklepu internetowego MOTOFANMANN FILTER to światowej sławy producent filtrów powietrza, który jest również dostawcą na rynek części oryginalnych OE.

Aby osiągnąć optymalną wydajność, silniki spalinowe wymagają zużywania czystego powietrza. Jeśli zanieczyszczenia w powietrzu, takie jak sadza lub pyłu, dostaną się do komory spalania, może wystąpić zanieczyszczenie na głowice cylindrów, powodując przedwczesne zużycie silnika. Elemnety elektroniczne znajdujące się na dolocie powietrza do komory silnika zaczną również wadliwie działać co doprowadzi do ich wymiany. 
 
Filtry powietrza MANN-FILTER to końcówka drogi dla zanieczyszczeń w drodze do komory spalania w silniku. Bez względu na to, czy to jest kurz, pyłki, piasek, sadza lub nawet kropelki wody - dzięki najwyższemu stopniowi separacji zanieczyszczeń wysokiej wytrzymałości mechanicznej filtry powietrza MANN-FILTER nie przepuści nawet najmniejszej drobinki niepożądanych zabrudzeń do silnika. To umożliwia optymalny skład mieszanki paliwowo-powietrzenej i zapewnia, że wydajność silnika jest najlepsza.
 
W celu zapewnienia najlepszej sprawności silnika, filtry powietrza musą być sprawdzana regularnie. W przypadku stwierdzenia zapchania filtra, co powoduje utrudniony dopływ go do silnika, filtr należy wymienić. Możliwe konsekwencje zapchanego filtra powietrza to: paliwa nie może być całkowicie spalone i w części może być usunięte bez ich używania, nadmierne zużycie paliwa. Zaletą filtrów powietrza MANN FILTER jest niezawodność poszczególnych produktów między wymianami.
 

Oferta filtrów powietrza MANN FILTER

Marka MANN FILTER oefruje na rynku bardzo szeroki wybór filtrów powietrza, od samochodów osobowych i ciężarowych, poprzez maszyny rolnicze i budowlane, a kończąć na przemysłowych zastosowaniach. Filtry powietrza MANN FILTER na rynku konkurują z takimi markami jak FILTRON, WIX FILTERS, HENGST, MAHLE, BALDWIN, DONALDSON, SF-FILTER, Jura HiFi.


Filtry powietrza MANN FILTER

Filtry powietrza MANN FILTER
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.