Okazje.info
Pobieranie danych...
0
WIX FILTERS USA Filtry powietrza

Filtry powietrza WIX FILTERS w ofercie sklepu MOTOFAN.Filtry powietrza WIX FILTERS to doskonały wybór między ceną i jakością.

Biorąc pod uwagę, jak wiele powietrza (10,000 litrów) potrzebne jest na spalenie kilku litrów paliwa, filtry powietrza WIX odgrywają istotną rolę w separacji ciał obcych, takich jak sadza , węgiel i materiałów ściernych, których dostanie się do układu paliwowego powoduje uszkodzenia silnika.

Nawet najmniejsze cząstki pyłu mogą uszkodzić ściany cylindrów , tłoki i pierścienie tłokowe powodując przedwczesne zużycie silnika . Filtry powietrza WIX wykonane są w technologii dziewięciu plis na cal,  co powoduje dłuższą żywotność i zdolność do wychwytywania zanieczyszczeń silnika.

Istnieją dwa rodzaje filtrów powietrza - panelowe i okrągłe . Panelowe filtry powietrza dostarczają powietrze liniowo i wykazują niskie jego opory. Filtry panelowe WIX mają specjalne plisowane i wzmacniane klejem . Wkład filtrujący jest otoczona miękką uszczelkę poliuretanową.

Okrągłe filtry powietrza WIX wyposażone w ochronną siatkę w wewnątrz i na zewnątrz filtra wykazują dużą wytrzymałość. Każdy filtr jest wykonany z żaroodpornego plastizol ze specjalnie zaprojektowanych uszczelnień na górze i ściany dolnej i uszczelką samoprzylepną, która łączy końce wkładu .

 

Zastosowanie filtrów powietrza WIX FILTERS

Oferta filtrów powietrza WIX FILTERS dopasowana jest do każdej dziedziny motoryzacji i przemysłu. Możemy zaoferować największy w Polsce wybór filtrów powietrza WIX FILTERS do samochodów amerykańskich, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz przemysłu. Na rynku największymi konkurenatmi filtrów powietrza WIX FILTERS są produkty oferowane przez firmy BALDWIN, DONALDSON, SF-FILTER, MANN FILTER


Filtry powietrza WIX FILTERS USA

Filtry powietrza WIX FILTERS USA
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.