Okazje.info
Pobieranie danych...
0
Filtry przemysłowe

Filtry przemysłowe w ofercie sklepu MOTOFANFiltry przemysłowe to bardzo szerokie spektrum zastosowań w każdej branży. Od filtrów hydraulicznych, powietrza, gazowych na filtrach specjalistycznych kończąc w każdym segmencie przemysłu występuje potrzeba stosowania filtracji gazów i płynów.

Nasza oferta przemysłowych filtrów powietrza to szeroki wybór produktów wykonanych w różnych technologiach i z zastosowaniem wielu specjalistycznych materiałów. Oferujemy przemysłowe filtry powietrza, które mają zastosowanie w przemyśle morskim, spożywczym, kolejowym, energetycznym, paliwowym, poligraficznym, wydobywczym i wiele innych. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie dostarczyć jeden produkt w wielu wersjach materiałowych np. wykonane z wykorzystaniem celulozy, poliestrów aluminizowanych, poliestrów teflonowanych czy kompozytowe materiały celulozowo-poliestrowe. 

 

Przemysłowe filtry hydrauliczne mają szerokie zastosowanie w przemysłowych układach hydraulicznych, gdzie wymagane jest stosowanie wysokiej jakości produktów odpornych na kstremalne warunki pracy. Oferujemy przemysłowe filtry hydrauliczne jako wkłady oraz puszkowe filtry hydrauliczne typu spin-on.


Filtry przemysłowe

Filtry przemysłowe
[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.