Okazje.info
Pobieranie danych...
0
Oleje Petro-Canada

Petro-Canada Lubricants
Stosując lepszy produkt – osiągasz lepsze rezultaty

Petro Canada Lubricants to największy kanadyjski koncern paliwowo-naftowy, który zajmuje się wydobyciem i przetworzeniem ropy naftowej pozyskiwanej z własnych pokładów wydobywczych. Koncern produkuje ponad 350 rodzajów innowacyjnych środków smarowych, specjalistycznych płynów oraz smarów.

Wszystkie produkty posiadają potwierdzone klasy API, ACEA jak również aprobaty techniczne producentów silników. W ofercie motoryzacji znajdziemy około 40 produktów z czołowymi liniami, DURON oraz SUPREME. Oferta przemysłowa jest bardzo szeroka i obejmuje ponad 150 pozycji.

Firma obecna jest w ponad 60 krajach na całym świecie oraz posiada swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych i Europie. Sieć sprzedaży w Europie koordynowana jest z biura w Wielkiej Brytanii, składy celne produktów PC znajdują się w Wielkiej Brytanii i Holandii, skąd dystrybuowane są do wszystkich krajów europejskich.


Sprzedaż firmy w Europie realizowana jest poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów. Petro-Canada posiada swoich przedstawicieli w: Polsce, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Polsce, Rosji, Ukrainie, Skandynawii i Krajach Nadbałtyckich.


W 2009 nastąpiło połączenie firmy Petro-Canada z firmą Suncor Energy. Suncor Energy jest światowym liderem w wydobyciu ropy naftowej z roponośnych iłów. Nowa firma występuje pod nazwą Suncor Energy Inc. i jest największym przedsiębiorstwem energetycznym Kanady. Firma zachowuje markę Petro-Canada dla produktów rafineryjnych.

 


Oleje Petro-Canada Kategorie

[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

W przypadku wątpliwości w doborze filtra bardzo prosimy o kontakt.